ANADOLU'NUN TÜM SESLERİ
PARMAKLARINIZIN UCUNDA.

HABERLER

SON EKLENEN RİTİMLER

   
  • Roland BK-5 OR fiyat, performans ve sağlamlık kıyaslamasında gerçekten rakipsiz. Roland’ın dönüm noktası olacağını düşünüyorum.

    Ali Sungurlu - Roland Marka Müdürü
  • Hafif ve taşıması kolay… Artık insanlar düzgün sesler ve ritimler için çok büyük paralar vermek zorunda kalmayacaklarını düşünüyorum

    Serkan Türküm - Ürün Sorumlusu

BK-5 OR Hakkında

 

Roland sahnelere geri dönüyor! Tüm müzisyenlerimizin isteğini karşılamak için BK-5 OR içeriğini devamlı geliştireceğiz. BK-5 OR kullanıcılarının klavyelerini tam performans ve eksiz kullanmaları için, istekleri bizim için çok önemli.

Lütfen sizde ritim isteklerinizi bu sayfadan gerekli yerleri doldurarak yapınız. İstediğiniz ritimin örneğini bize yollamanız isteğinizi daha iyi anlamamız için önemli. Ayrıca diğer kullanıcılarda ritim isteğinizi dinleyerek oylayacaklar. Her ay en çok oy alan 5 ritim en kısa zamanda hazırlanıp ücretsiz indirmeniz için sitemize koyulacaktır.

Ritim isteği yapabilmek ve ritim isteklerine oy verebilmek için siztemize üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olmak hem çok kolay hem de hızlı. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan GİRİŞ YAP/KAYIT OL düğmesine basıp üyelik formunu doldurarak ve ya Facebook hesabınız ile giriş yaparak Roland BK-5 OR sitesine üye olabilir, klavyeniz için en güncel ve ücretsiz içeriğe ulaşabilirsiniz.

Devamı için tıklayın.
BİZİ TAKİP EDİN
Facebook sayfası Twitter sayfası